Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ

1. Перед першим застосуванням конусів обробіть їх хлоргексидином або іншим анітсептіком, який можна застосовувати на шкірних покривах.

2. Помийте конус проточною водою з милом або гелем для інтимної гігієни. Залиште його вологим.

3. Оцініть стан ваших м'язів тазового дна, для цього в позі стоячи, ноги нешироко розставлені, приблизно на ширині плечей або менше, введіть спочатку найлегший конус і спробуйте його утримати, якщо це виходить легко, то спробуйте інший конус, що більший за вагою.

4. Починайте тренування з того конуса, який Ви утримуєте з зусиллям.

5. Перш ніж робити вправи, важливо знайти потрібні м'язи тазового дна. Як це зробити? Кінчик пальця необхідно ввести в піхву і спробувати напружити м'язи тазу. Необхідні м'язові пучки будуть охоплювати палець і таким чином можна буде їх чітко диференціювати від інших. Ви повинні відчувати стиснення м'язів і легкий рух вашого тазового дна вгору. Розслабтеся і ви відчуєте, як тазове дно повернулося вниз. І ще один спосіб відчути їх - це перервати сечовипускання або підтягти анус. Саме цими м'язами ви можете управляти.

6. При тренуванні звертайте увагу, щоб працювали тільки м'язи тазового дна, і при цьому не напружуйте черевний прес і стегна. При напрузі черевного преса ви будете тиснути на конус зверху і виштовхувати його. Це буде сигналом до того, що тренування проводиться неправильно і неефективно. При правильній напрузі м'язів конус як би втягується всередину. Щоб прибрати напругу м'язів черевного преса і м'язів внутрішньої поверхні стегна - злегка поплескайте себе по цих частинах тіла.

7. Ввести конус потрібно на ширину м'язів, але не глибше 4-5 см, так щоб основа конуса була розташована на початку м'язів, щоб конус не лежав глибоко в піхві і не опускався в м'які тканини (статеві губи). Після введення конуса потрібно зімкнути піхву і конус як би «засмокчеться / затягнеться» на потрібну глибину.

8. Чергуйте напруження і розслаблення м'язів, але не давайте конусу вийти назовні за межі піхви.

9. Якщо Ви легко утримуєте конус - ускладнюйте завдання: пробуйте з ним ходити, нагинатися, імітувати ходьбу по сходах, одягатися, гладити, готувати їжу і т.д.

10. Ще один щабель ускладнення тренування: змастіть конус лубрикантом, він стане слизьким і його важче буде утримати (спочатку стоячи, потім підключіть рухи).

11. При сухості піхви обов'язково змащуйте конус лубрикантом.

12. Тренуйтеся по 10-15 хвилин два рази на день або частіше.

13. Досягнувши потрібного Вам результату можна і потрібно підтримувати м'язи в тонусі для індивідуальних потреб, тому що згодом без тренувань м'язи слабшають.

14. Після закінчення тренування промийте конус під проточною водою з милом і витріть насухо серветкою. Зберігайте конус, з яким займаєтеся, в мішечку.

Набір конусів CORELAX - ключ до здоров'я жінки.

Відновлює, зберігає і покращує тонус м'язів тазового дна.

X