Методики тренувань

ВАРІАНТИ ТРЕНУВАНЬ М'ЯЗІВ ТАЗОВОГО ДНА З ВИКОРИСТАННЯМ ТРЕНАЖЕРА CORELAX

Ефективні тренування

Методика Peattie (1988 рік)

Періодичність тренувань: кожен день по 15 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Вправи: тренування починають з використання конусу мінімальної ваги. Введений в піхву конус утримується всередині протягом 15 хвилин. До наступного за масою конусу переходять, якщо попередній легко утримується в піхві. Результат помітний через місяць, значного збільшення сили м’язів промежини вдасться домогтися через 6-9 місяців.

Методика Santos P. (2009 рік)

Періодичність тренувань: 2 рази на тиждень по 45 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Тренування на утримання в піхву конуса максимально можливої ваги протягом 45 хвилин. Вага «робочого» конуса в міру наростання сили м’язів промежини збільшується. Результат помітний через 4 місяці.

Програма тренувань Arvonen T. (2001-2002 рік)

Періодичність тренувань: 1-4 рази на день.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Під час одного заняття використовуються два вагінальних конуса: один важчий, який важко втримати в піхві, інший менш важкий, який вдається утримувати досить легко.

Перша частина тренування виконується лежачи. Використовується більш важкий конус. Вагінальний конус вводиться в піхву на глибину однієї фаланги вказівного пальця, стискається за допомогою м’язів промежини і утримується протягом 20 секунд. Потім на 20 секунд потрібно розслабити інтимну мускулатуру. Повторити цикл 10 разів. Друга частина тренування виконується в положенні стоячи. Вагінальний конус меншої ваги вводиться в піхву і утримується в ньому протягом 15-30 хвилин під час ходьби або виконання повсякденних обов’язків. Через два місяці регулярних тренувань сили м’язів промежини збільшиться. За чотири місяці вдасться домогтися значних успіхів.

Вправи Кегеля за методикою Williams K. ( 2006 рік)

Періодичність тренувань: 2-3 рази на день по 10-15 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Тренування мають 4 рівня інтенсивності:

1 рівень – виконання вправ в положенні лежачи;

2 рівень – тренування сидячи;

3 рівень – тренування стоячи і під час ходьби;

4 рівень – поєднання тренувань з виконанням домашніх справ.

Тренування починається з використання вагінального конуса максимальної ваги, який насилу, але утримується в піхві протягом 5-15 хвилин. Якщо конус утримується понад 15 хвилин, вагу збільшують, якщо менше 5 хвилин – зменшують. Суть тренування полягає в тому, щоб просто утримати конус в піхві, переходячи від одного рівня складності до іншого. Результат помітний через 3 місяці.

Тренування тазової мускулатури з вагінальними конусами по методиці Castro R. (2008 рік)

Періодичність тренувань: 3 рази на тиждень по 45 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Вправи виконуються в положенні стоячи на пасивне і активне утримання конуса в піхві. Починають з найбільш легкого вантажу, при необхідності поступово збільшують вагу. Найважчий конус, який утримується в піхві без зусиль протягом 1 хвилини, вважається пасивним. Активним буде той конус, який насилу утримується в піхві протягом 1 хвилини при вольовій напрузі м’язів промежини. Під час одного заняття намагаються утримати найбільш важку вагу як за рахунок пасивних, так і за рахунок активних скорочень тазової мускулатури.

Тренування інтимної мускулатури за методикою Gameiro M. (2010 рік)

Періодичність тренувань: 1 раз в тиждень по 40 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Конус мінімальної ваги вводиться в піхву. Після чого рекомендується походити на місці протягом 1 хвилини, покашляти 3 рази, зробити 10 кроків на степ. Якщо конус легко утримується всередині, його замінюють більш важким. Фізичні вправи збільшують внутрішньочеревний тиск, створюють додаткове навантаження на м’язи тазового дна, сприяють підвищенню ефективності тренувань. Результат помітний через 3 місяці.

Методика розвитку м'язів тазового дна рекомендована Haddad J. (2011 рік)

Періодичність тренувань (складається з 2 фаз по 3 місяці кожна):
• Пасивна фаза: 2 рази на день по 15 хвилин;
• Активна фаза: 2 рази на день по 30 скорочень.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

У пасивну фазу пацієнтці необхідно утримувати конус в піхві під час ходьби за рахунок мимовільних скорочень м’язів тазового дна. Гладка поверхня вагінального конуса і сила тяжіння, що діє на нього, сприяє вислизанню тренажера назовні. Завдяки мимовільних скорочень м’язів тазового дна конус утримується всередині.

Спочатку для тренувань слід вибрати конус, який без вольових зусиль утримується в піхві від 1 до 15 хвилин. Цей конус буде пасивним і його слід утримувати в піхві двічі на день протягом чверті години.

Після тренування з пасивним конусом відразу переходять до активних тренувань, який передбачає вольову напругу м’язів промежини для утримання вантажу. Для занять використовується активний конус – грузик максимально ваги, який утримується в піхві зусиллям волі не менше 1 хвилини. Тренування полягає в довільному скороченні м’язів тазового дна повторюваних 30 раз один за одним. Результат помітний через 6 місяців.

Методика тренування тазової мускулатури за Pereira I. (2012 рік)

Періодичність тренувань: 2 рази на тиждень по 40 хвилин.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Після введення конуса в піхву виконується 100 скорочень м’язів тазового дна за одне тренування. Частина скорочень виконується в режимі 3 секунди на скорочення і 6 секунд на розслаблення, інші – в режимі 5-10 секунд на скорочення і 10-20 на розслаблення. Вправи виконуються в положенні лежачи, сидячи і стоячи. Складність вправ і вага конусів поступово збільшується. Результат помітний через 6 тижнів.

Тренування м'язів промежини з вантажними вагінальними тренажерами: методика Нечипоренко А.Н. (2014 рік)

Періодичність тренувань: 3 рази на день щодня.
Тренажер: набір вагінальних конусів CORELAX, вагою від 20г до 70г.

Читати далі

Вагінальний конус вводиться в піхву. Натягом нитки створюється сила, що переміщає конус до виходу піхви. Вантаж утримується всередині завдяки вольовій напрузі м’язів тазового дна. Вправа повторюється 8-12 разів спочатку в положенні лежачи, потім в положенні стоячи. Для тренувань стоячи вибирається конус, який може втриматися в піхві  1-2 хвилини без особливого напруження м’язів тазового дна. У міру зростання сили мускулатури, вага вантажу збільшується. Результат помітний через 3-6 місяців.

Набір конусів CORELAX - ключ до здоров'я жінки.

Відновлює, зберігає і покращує тонус м'язів тазового дна.

X